CD / DVD

SpeedBurn Disc Maker indir

Hemen İndir

SpeedBurn Disc Maker DVD Yakma Programı indir CD’ler ve DVD’ler, başta müzik ve video olmak üzere tüm dosya türleri için en popüler destek araçlarından biridir. Bu program CD-ROM ve DVD yazmak için izin verir. Programın işlevlerinden herhangi birini seçmek için düğmelerden birine bastığınızda, size uzun bir dizi seçenek sunan bir sihirbaz açtığından, aldatıcı bir şekilde kullanımı kolay küçük ve basit bir arayüze sahiptir. Bu, ileri düzey kullanıcılar için yararlı olabilir, ancak yeni başlayan veya sıradan bir kullanıcıysanız, varsayılan ayarları kullanmaya ve her yeni seferde “İleri” düğmesine basmaya eğilimli olacağınızdan, tüm bu seçenekler kafa karıştırıcı ve az kullanışlı olacaktır. seçeneği görünür. Olumlu tarafı, programın yazma hızı donanımınızdan tam olarak yararlanır ve böylece diskinizi hızlı bir şekilde yakar.

İndirilen müzik kitaplığınızı yedeklemek veya sabit diskinizde bulunan her türlü değerli bilgiyi fantastik bir şekilde yakmak mı istiyorsunuz? SpeedBurn Disc Maker sorununuzu çözecektir. CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD + R, DVD-RW ve DVD + RW gibi çeşitli DVD / CD disklerine kaydetmek ve yedeklemek için dosya ve klasörleri kolayca yazmanıza yardımcı olur.

SpeedBurn Disc Maker mükemmel ama kullanımı çok kolay video CD / DVD yazma özelliği içerir. AVI, MPG, MPEG, MP4, WMV, MOV, MP4, DAT ve HDTS, TP ve TRP gibi HD videoları ev DVD Oynatıcı, araba DVD Oynatıcısı veya herhangi birinde izlemek için CD / DVD’ye yazmanıza yardımcı olan çok güçlü taşınabilir DVD Oynatıcılar. Video CD / DVD kalitesi de iyi korunur.
SpeedBurn Disc Maker indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı