Aksiyon

Solarix Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Solarix Full indir Tek Link PC Oyunu

Solarix Full indir Tek Link PC Oyunu Solarix , hem kavgacı hem de gizlilik odaklı oyun tarzları için açık uçlu seviyeler içeren bir bilim kurgu gizli korku oyunudur. Solarix, eski bilim kurgu korku oyununu yeni nesil stil ve grafiklerle birleştiriyor. Hikaye, bir yıldızlararası araştırma istasyonunu bir enfeksiyonun ortadan kaldırmasının ardından çaresizce hayatı için savaşan bir elektrik mühendisinin hikayesini anlatıyor. Hastalığı kontrol altına almalı, hem mürettebatın kalıntılarıyla hem de kendi parçalanan zihniyle savaşmalı. Amacımız atlayışların ve ucuz heyecanın ötesine geçmek. Solarix, sizi huzursuzluk, güvensizlik ve çaresizlikle alt eden, sizi gelecek dehşetlerde kendi rolünüzle yüzleşmeye zorlayan bir dünya hakkındadır.

Özellikleri:

  • Oyuncuların hayatta kalma-korku deneyimine psikolojik derinlik kazandıran birçok benzersiz karaktere sahip sürükleyici hikaye çizgisine sahip 12 bölüm.
  • Oyuncunun engelleri aşmak için farklı stratejiler geliştirmesine ve gizlice mücadele ve bulmaca çözme ve çevresel etkileşim için ilerlemesine olanak tanıyan çeşitli silahlar ve hackleme araçları.
  • Çeşitli ses kümeleri ve algılama yetenekleri ve diğer birçok algılama özelliğine sahip gelişmiş Stealth AI.Solarix Stealth AI ve bunun oyun oynama mekaniğiyle olan ilişkisinin ayrıntılı bir açıklaması:

    Solarix gizli bir oyundur ve “gizlilik temelli dövüşü” kullanabilir veya oyunu tek bir mermi ateşlemeden ve herkesi vurmadan bitirebilirsiniz. hatta kimseyi uyarmadan oyunu bitirebilirsiniz.

    Gizli cinayetleri seviyorsanız, cephane için keşfe çıkın, tabancanızı dikkatli kullanın (= dövüş) ve kafa vuruşlarını hedefleyin ve etrafta dolaşın …

    Düşmanları devirmek istiyorsanız, tabancanızı kullanmayın, zıpçınızı kullanın, devriyelerini izleyin puanlar ve birer birer vurun …

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı