Snowpiercer 2.Sezon 1.Bölüm izle Yeni Sezonun Ne zaman Başlıyacağıyla ilgili Henüz Bir Bilgi Yoktur Post Bilgi Amaçlı Açılmıştır Anlayışınız için Teşekkür ederim..Sezon 2’nin hikayesi, karakterleri ve çıkış tarihi hakkında şimdiye kadar bildiğimiz her şey . TNT’nin kıyamet sonrası bilim-kurgu serisi, heyecan verici 10 bölümünün ilk sezonunu Temmuz ayında tamamladı. Jennifer Connelly’nin Melanie Cavill ve Daveed Diggs’in Andre Layton olarak oynadığı Snowpiercer sezon 1, Bong Joon Ho’nun yönettiği ve Chris Evans’ın oynadığı 2013 uzun metrajlı filmiyle ilgisiz yeni bir hikaye anlattı.

Snowpiercer sezon 1, dünya donmadan yedi yıl sonra 1,001 araçlık Büyük Ark Treninde yaşayan insanlığın son hayatta kalanları olan büyüleyici karakterlerden oluşan bir süvariyi tanıttı. Dizi ilerledikçe, Tren Dedektifi Layton, bir cinayet gizemini çözmek için Kuyruk bölümünden koptu , trenin en büyük sırrını keşfetti: Melanie Cavill , Snowpiercer’in trende olmayan milyarder messiah figürü Bay Wilford olarak poz veriyordu. . Bu, Layton’un Kuyruk Bölümünde tutuklu mahkumları özgürleştirme ve Melanie’nin treni yönetmesi için tuttuğu acımasız, sınıf temelli düzeni değiştirme arzusunu körükledi.

Ne yazık ki, ikinci bir trenin aniden ortaya çıkması ve Bay Wilford’un gelişi vaadi, temsili hükümet Layton’u yukarı kaldırmakla tehdit ediyor Snowpiercer’ı yönetmek için kurmaya çalışıyordu. 994 araba uzunluğundaki trende bulunan birçok kişi için, Bay Wilford’un “mükemmel emri” nin olası restorasyonu hoş bir haberdir, ancak Kuyruktaki özgürlüklerini yeni kazananlar için bir felaket olabilir. Melanie Cavill’in kendisi Snowpiercer’ı çalmak ve Bay Wilford’u yedi yıl önce ölmek için geride bırakmak zorunda kalacak. Hayranlar, Snowpiercer sezon 2’de donmuş Dünya’nın son insan kurtulanları için sadece daha fazla bükülme ve dönüşün ne olduğunu hayal edebiliyorlar .