Macera

Sniper Elite V2 Türkçe Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Sniper Elite V2 Türkçe Full indir Tek Link - PC Oyunu

Sniper Elite V2 Türkçe Full indir Tek Link – PC Oyunu Sniper Elite V2, ödüllü ve otantik bir 2. Dünya Savaşı keskin nişancılık deneyimidir. Sen seçkin ABD keskin nişancısısın Karl Fairburne. Almanların son duruşunun ortasında Berlin’e paraşütle atılan göreviniz, Nazi V2 roket programı teknolojisinin kuşatma altındaki Kızıl Ordu’nun eline düşmesini önlemektir. ABD’ye sığınmak isteyen anahtar bilim adamlarına yardım etmeli ve Ruslara yardım edecek olanları yok etmelisiniz.

Otantik silahlardan yararlanın, hedeflerinizi nasıl takip edeceğinizi öğrenin, konumunuzu güçlendirin, atışı kurun, görevinize ulaşmak için becerinizi, sabrınızı ve kurnazlığınızı kullanın. Kendinizi zamana karşı bir yarışta çaresiz iki ordu arasında sıkışıp kalmış bulduğunuzda gizli oyun anahtardır.

Sniper Elite’in ünlü ‘mermi kamerası’nın her zamankinden daha kanlı ve daha dehşet verici bir şekilde geri döndüğünü izleyin – becerikli atışlar, merminin yavaş hareket eden bir uçuşu ile ödüllendirilir, ardından mermi içeri girip sizi yok ederken hedefler X-Ray’de grafik olarak gösterilir. kurban. Keskin nişancı mermisinin gerçek etkisi hayata geçirilirken organlar parçalanır, kemikler parçalanır, dişler parçalanır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı