Macera

Sniper Elite 3 Full Tek Link indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Sniper Elite 3 Full Tek Link indir - PC Oyunu

Sniper Elite 3 Full Tek Link indir – PC Oyunu Ödüllü dizinin son bölümü olan SNIPER ELITE 3, oyuncuları Almanya’nın kötü şöhretli Afrika Birliği’ne karşı vahşi bir çatışmada Kuzey Afrika’nın affetmeyen ama egzotik arazisine götürüyor.

Müttefiklerin direnişini sonsuza kadar sona erdirebilecek bir Nazi süper silah programını sabote etmek için ölümcül aceleyle Batı Çölü’nün kıvrımlı kanyonları, yemyeşil vahaları ve antik kentlerinde hedeflerinizi takip edin.

İster insan ister makine olsun hedeflerinizi avlamak için gizliliği, planlamayı ve yürütmeyi kullanın. Uzun mesafeli öldürmelerden, yakın dövüşleri alt etmeye, dikkat dağıtıcı unsurlara ve patlayıcı tuzaklara kadar, uzaktan olduğunuz kadar yakın ölümcüsünüz.

Burada bitmeli. Sen dönüm noktasısın. Çünkü bir mermi tarihi değiştirebilir …
Ana Özellikler
Ödüllü silah sesleri – Mükemmelliğe bilenmiş ünlü tüfek balistik deneyimini yaşayın. Üçüncü şahıs dövüşlerini yoğun şekilde tatmin etmek için mesafeyi, yerçekimini, rüzgarı ve hatta kalp atış hızınızı hesaba katın.
Geniş yeni ortamlar – Herhangi bir sırayla üstesinden gelinemeyecek kadar çok birincil ve ikincil hedefle dev çok yol seviyelerini takip edin. Asla aynı şekilde iki kez oynama.
Gerçek taktiksel seçim – Her duruma uyum sağlayın. Gizlilik, dikkat dağıtma, tuzaklar ve ses maskeleme kullanın. İşler kızışırsa, yeni Yer Değiştirme mekaniğini kullanarak gölgelerin arasına girin ve ava kendi şartlarınıza göre yeniden başlayın.
Yenilenmiş insan X-Ray öldürme kamerası – Beğenilen X-Ray öldürme kamerası geri döndü ve her zamankinden daha cesur, ayrıntılı kas katmanları, 3D ağ parçacıkları ve tüm insan dolaşım sistemi dahil.
Yeni X-Ray araçlarının indirilmesi – X-Ray araçların sökülmesiyle araçların karmaşık ayrıntılarla parçalandığını görün. Çok aşamalı imha, zırhlı arabaları, kamyonları ve Tiger tanklarını parça parça indirmenize izin verir.
Gergin, düşmanca çok oyunculu – Çevrimiçi rekabetçi eylemin beş benzersiz modu. Oynarken Madalya ve Kurdele kazanın. Tüm oyun modlarında XP kazanın, karakterinizi, silahlarınızı ve ekipmanınızı özelleştirin. Gerçek bir Sniper Elite olun!
Patlayıcı iş birliği oyunu – Tüm senaryoyu iki oyunculu çevrimiçi eşli modda oynayın veya iki özel işbirliği modunda, Overwatch ve Survival’da takım çalışmanızı nihai teste tabi tutun.
Deneyiminizi özelleştirin – Veteran veya Çaylak, istediğiniz gibi oynayın. Tüm yardımı kapatın ve yapay zekayı açın veya deneyimi tercih ettiğiniz oyun tarzına göre özelleştirin. X-Ray öldürme kameralarının düzenini değiştirin veya hepsini birlikte kapatın.
Ekstra özellikler
Steam Büyük Resim Modunu destekler
Stereoskopik 3D + Ultra Geniş Ekran + Eyefinity ekranları destekler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı