Driver

Snappy Driver Installer indir

Hemen İndir

Snappy Driver Installer Driver Bulucu Program indir, Sürücü disklerinizi kaybettiyseniz, üreticinin web sitesinde sürücüleri bulamazsınız veya Windows Update donanımınızı yapılandıramaz, eksik tüm sürücüleri hızlı bir şekilde bulmak ve yüklemek için bu aracı kullanın.

EKSIK SÜRÜCÜLERI YÜKLEYIN VE ESKI SÜRÜCÜLERI GÜNCELLEYIN
Bir PC teknisyeni iseniz, Snappy Driver Installer’ı USB flash sürücünüzde veya harici sabit sürücünüzde tutun ve gittiğiniz her yere götürün. İnternet erişimi olmayan ortamlarda işlerin çabucak çalışmasını sağlayabilirsiniz. Temiz bir kurulumdan sonra sürücüleri aramanıza gerek yok, sadece Snappy Driver Installer’ın bir şey yapmasına izin verin ve işiniz hiçbir zaman yapılmayacak.

PC’nize yeni bir işletim sistemi yükledikten sonra, bir sonraki adım oldukça zor bir adımdır. Sisteminize indirip yüklemek için sürücüleri bulmanız gerekir.

Çoğu bilgisayar üreticisi OS diskinizle birlikte size bir sürücü diski sağlar. Ancak, güncelleştirilmiş sürücüler istiyorsanız, internette veya üreticinin web sitesinde arama yapmanız gerekir.

Şimdi bilgisayar sisteminizin ihtiyaç duyduğu sürücüleri bulmak ve indirmek için daha basit bir yöntem var. Snappy Driver Installer Full adlı üçüncü taraf bir uygulamayı bilgisayarınıza indirmeniz yeterlidir . Bu uygulamayı yüklemenize gerek yoktur, bu nedenle Windows kayıtlarınız değiştirilmez ve fazladan klasörler oluşturulmaz.

Snappy Driver Installer indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı