Aksiyon

Slender: The Arrival indir Full Tek Link PC Oyunu Türkçe

Hemen İndir

Slender: The Arrival indir Full Tek Link PC Oyunu Türkçe

Slender: The Arrival indir Full Tek Link PC Oyunu Türkçe Kendi başınasın. Kimse senin için gelmeyecek. Sana yardım edecek kimse yok. Çığlık attığını duyacak kimse yok. Slender: The Arrival, Mark Hadley ve Blue Isle ile başlangıcından bu yana dünyanın dört bir yanında meraklıları dehşete düşüren paranormal fenomenin yaratıcısı Eric “Victor Surge” Knudson ile birlikte geliştirilen Slender Man’in resmi video oyunu uyarlamasıdır. stüdyolar.

2012’de Mark Hadley ( AgentParsec ), dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları büyüleyen bir oyun yarattı. Slender: The Eight Pages , katışıksız gerilim ve korku kullanımıyla korku türüne yeni bir soluk getirmeye yardımcı olan kısa, deneysel bir birinci şahıs oyunuydu.

İnce: Varış, Marble Hornets serisinin arkasındaki yazarlarla ve Blue Isle Studios’taki geliştirme ekibiyle birlikte çalışan Mark Hadley tarafından oluşturulan orijinal oyunun resmi olarak yeniden tasarlanması ve genişletilmesidir . Varış, yepyeni bir hikaye, gelişmiş görseller, harika tekrar değeri ve en önemlisi en iyi hayatta kalma korkusu sunuyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı