Macera

Sleeping Dogs Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Sleeping Dogs Full indir Tek Link - PC Oyunu

Sleeping Dogs Full indir Tek Link – PC Oyunu Egzotik yerleri ve işlek sokakları dünyanın en güçlü ve tehlikeli suç örgütlerinden birini gizleyen, hayatla dolu canlı bir neon şehir olan Hong Kong’a hoş geldiniz: Triadlar.
Bu açık dünya oyununda, Triadları içten dışa indirmeye çalışan gizli bir polis olan Wei Shen rolünü oynuyorsunuz. Örgütte yükselirken, kimliğinizi sarsmadan acımasız suç faaliyetlerine katılırken kendinizi değerli kanıtlamanız gerekecek.
Rozete olan sadakatiniz ile ceza kanunu arasında kalan, gerçek, sadakat ve adalet arasındaki çizgi kalıcı olarak bulanıklaştıkça her şeyi riske atacaksınız.
Ana Özellikler:
Her an kimliğinizi gizleme riskini aldığınız olgun ve cesur bir gizli polis draması.
Ölümcül dövüş sanatları, yoğun silahlı çatışmalar ve acımasız alt etmelerin kusursuz bir karışımıyla beslenen patlayıcı eylem.
Epik yüksek hız heyecanları: Çok çeşitli egzotik arabalar, süper bisikletler ve sürat tekneleri ile sokakları yakın veya denizi parçalayın.
Hong Kong sizin oyun alanınız: Yasadışı yarışlara katılın, horoz dövüşlerinde kumar oynayın ya da biraz karaoke ile dinlenin. Hong Kong’un çeşitli bölgelerinde kendinizi eğlendirmenin sayısız yolu vardır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı