Macera

Sleeping Dogs: Definitive Edition Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Sleeping Dogs: Definitive Edition Full indir Tek Link - PC Oyunu

Sleeping Dogs: Definitive Edition Full indir Tek Link – PC Oyunu Eleştirmenlerce beğenilen, ödüllü açık dünya aksiyon macerasının Definitive Edition’ı yeni nesil için elden geçirildi, yeniden inşa edildi ve yeniden ustalaştı. Hikaye genişleten Yılan Yılan bölümü ve North Point’teki korku temalı Kabus dahil olmak üzere daha önce mevcut olan 24 DLC uzantısının tümü oyuna entegre edildi. Çok sayıda yeni teknolojik, işitsel ve görsel iyileştirmenin yanı sıra, Hong Kong hiç bu kadar canlı hissetmemişti.

Canlı, neon bir şehir, hayatla bir arada olan Hong Kong’un egzotik yerleri ve işlek caddeleri ve pazarları, dünyanın en güçlü ve tehlikeli suç örgütlerinden birini saklıyor: kötü şöhretli Triadlar. Wei Shen olarak oynayın – Triadları içten dışa indirmeye çalışan çok yetenekli gizli polis. Örgütte yükselirken, kimliğinizi sarsmadan acımasız suç faaliyetlerine katılırken kendinizi değerli kanıtlamanız gerekecek.

Eşsiz bir dövüş sanatları sistemi kullanarak rakiplerinizi göğüs göğüse dövüşte yok edin. Heyecan verici yasadışı sokak yarışlarında Hong Kong’un uğultulu sokaklarına hükmedin ve patlayıcı ateşli silahlar eyleminde onu parçalayın. Sleeping Dogs ‘Hong Kong, nihai oyun alanı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı