Bakım - Temizlik

Simplitec Power Suite Premium indir

Hemen İndir

Simplitec Power Suite Premium v8 Bakım, Onarım ve Temizlik Programı indir, gereksiz dosyaları ve gereksiz kayıt defteri öğelerinden kurtularak, çeşitli optimizasyon modlarını uygulayarak ve sürücüleri güncelleyerek sistem performansınızı artırmanıza yardımcı olan bir yazılım uygulamasıdır.
Simplitec Power Suite Premium indir
Birçok özel parametreyle birlikte gelmesine rağmen, çoğu işlemi yalnızca birkaç tıklamayla gerçekleştirmenizi sağlayan temiz ve sezgisel bir düzen sunar. Üç tarama modu vardır: basitleştir, ve basit. Her tarama işleminin sonunda, bilgisayarınızda bulunan ve hasar düzeyi ve hata sayısı gibi sorunlar hakkında kısa bir genel bakış sağlanır. İlk mod olan basitleştir, başlangıç ​​öğelerini, Windows hizmetlerini ve Internet bağlantılarını, diskleri birleştirmeyi optimize etmenin yanı sıra karmaşık uygulamayı tam hızda çalıştırmak için “Yüksek Hızlı” özelliğini etkinleştirmenizi sağlar.

Temizleme işlemleri, çöp dosyalarını ve geri dönüştürülmüş öğeleri silmenizi, sisteminizde çalışan enerji israf işlemlerini kapatarak, kayıt defteri öğelerini silmenizi ve kayıt defterini birleştirerek güç tüketimini azaltmanızı sağlayan ikinci mod olan “basit” olarak gerçekleştirilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı