Güvenlik

Silver Key v4.2 indir

Hemen İndir

Silver Key v4.2 Full indir, Başkalarının verilerinize erişmesini engellemek istiyorsanız ne yaparsınız? İnternet üzerinden güvenli ve güvenli bir şekilde dosya göndermek istediğinizde ne yaparsınız? Size ne yapabileceğinizi söyleyeceğim – hassas verilerinizi şifreleyebilir ve şifreyle koruyabilirsiniz, böylece hiç kimse yetkisiz erişime sahip olmaz. Bilgisayarınıza erişimi olan bir kişi şifreli ve parola korumalı bir dosyanın içeriğini açamaz ve görüntüleyemez; İnternet üzerinden gönderdiğiniz bir dosyayı ele geçiren kötü niyetli bir kişi, şifrelenmiş ve şifre korumalı olduğu için bu dosyaya da erişemez.
Silver Key v4.2 indir
Şifreleme amacıyla kullanabileceğiniz sayısız araç var. Bunlardan biri Gümüş Anahtar. Yazılım, makinelerinde Silver Key yüklü olmayan kullanıcılar tarafından erişilebilen kendiliğinden açılan şifreli dosyalar (paketler olarak adlandırılır) oluşturur. Kullanıcı doğru şifreyi sağladığında, şifrelenen dosyanın şifresi çözülür. Bu nedenle, birine şifrelenmiş bir dosya gönderirseniz, birinin parolayı yazması ve gönderdiğiniz verilere erişmesi yeterlidir; Silver Key’i alıp kendi sistemine kurması gerekmez. Programın kurulumu çok kolaydır ve bu işlemi kısa sürede tamamlar. XP’den Windows 7’ye kadar Microsoft Windows’un çoğu sürümünü destekler.

Yazılımın işlevselliği, her dosya ve klasörün içerik menüsüne bir seçenek eklediğinden, kullanıcının hızlı bir şekilde bir parsel dosyası olarak veya Gümüş Anahtarın yüklenmesi gerekmeyen bir yürütülebilir dosya olarak şifrelemesine izin verir. dosyaların şifresini çöz. Kullanıcı bir şifre belirledikten sonra, orijinalin yanında tüm orijinal bilgileri içeren şifrelenmiş bir dosya oluşturulur. Şifrelenmiş dosyanın şifresi doğru şifre olmadan çözülemez, böylece bilgilerin yanlış ellere geçmesi önlenir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı