Converter

Sidify Spotify Music Converter indir

Hemen İndir

Sidify Spotify Music Converter Müzik Dönüştürücü Program indir Spotify Music Converter, Spotify’dan yerel sürücüye şarkı indirmek isteyenler için en iyi seçimdir. Herhangi bir şarkıyı, çalma listesini, podcast’i veya radyoyu indirmemize izin verir ve% 100 orijinal ses kalitesini korur. Şarkıları yerel diske indirdikten sonra, iPod, iPhone, Zune, PSP, MP3 çalar, Walkman, DJ yazılımı ve diğer taşınabilir aygıtlar gibi diğer cihazlara aktarabilirsiniz.

Spotify Şarkı / Çalma Listesi / Podcast / Radyo MP3 / AAC / WAV / FLAC dönüştürmek
Spotify Music Converter , yalnızca üç adımda Spotify müziğini 5X hızında düz MP3, AAC, WAV ve FLAC formatına dönüştürmenize yardımcı olur . Tam bir Spotify çalma listesini dönüştürmek mi istiyorsunuz? Endişelenmeyin, Sidify ayrıca Spotify’dan Sidify’a bir oynatma listesi bağlantısını sürükleyip bırakarak toplu dönüştürmeyi de destekler

Spotify Müzik’i CD’ye yazın veya iTunes ve Cloud Drive’a yükleyin ve paylaşın
Sidify’ın Spotify için Müzik Dönüştürücü, tek bir tıklamayla doğrudan dönüştürülen Spotify şarkılarından CD yazma işlemini destekler. Yapmanız gereken tek şey, boş bir CD takmak, yazma işlemini başlatmak için “CD Yaz” düğmesine tıklamaktır. Ayrıca, Sidify, dönüştürülmüş Spotify şarkılarını ve yerel müziği OneDrive’a yükleyebilir ve paylaşabilir; bunlara müziği iTunes arşivine aktarmak için tek bir tıklama da dahildir.

Sidify Spotify Music Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı