Converter

Sidify Apple Music Converter indir

Hemen İndir

Sidify Apple Music Converter iTunes M4P Dönüştürücü Program indir Sidify Apple Music Converter, Apple Music’in kayıpsız kaydı için tasarlanmıştır ve indirilen M4P şarkılarını çevrimdışı çalma için MP3, AAC, FLAC veya WAV formatına dönüştürür ve nerede olursanız olun ve herhangi bir cihazda Apple Music’in keyfini çıkarmanıza yardımcı olur. Ayrıca, yerel ses dosyalarınızı MP3 / M4A / AAC / WAV / OGG formatına dönüştürmenizi sağlar.

Apple Müzik ve iTunes M4P Müzik ve Sesli Sesli Kitapları Dönüştür
Apple Music Converter, ortak MP3 olarak Apple Music’i kaydetmenin yanı sıra, iTunes M4P Müzik’in MP3 / M4A / FLAC / WAV veya iTunes M4A, M4B ve Sesli AA’ya dönüştürülmesi gibi iTunes’daki tüm müziklerinizi dönüştürmeyi de destekler. , AAX sesli kitapları M4B’ye aktarın. Hepsi bir arada iTunes ses, Apple Müzik ve sesli kitap dönüştürücü.

ID3 Etiketlerini Tanıma, Saklama ve Düzenleme
Gelişmiş bir kimlik etiketi tanımlama teknolojisini benimseyerek, Sidify Apple Music Converter, Sanat Eserleri ve Meta Veriler (Başlık, Sanatçı, Albüm, Yıl, Parça numarası, AlbumArtist, Besteci ve Tür) dahil olmak üzere otomatik olarak doğru müzik bilgilerini üretir.

Önemli ID3 Etiketleri, dönüşümden sonra dönüştürülen dosyalarla korunacaktır. Ayrıca, Sidify’daki etiket bilgilerini kendiniz bile düzenleyebilirsiniz.

Apple Müzik CD’ye yazma
Apple Music bir çevrimiçi müzik akışı hizmeti olduğundan Apple Music’i CD’ye yazmak kolay bir iş değil gibi görünüyor. Ancak Sidify Apple Music Converter her şeyi mümkün kılar.

Apple Music’i yerel sürücünüze indirdikten sonra, soldaki “Araçlar” bölümüne gidin. Adımları izleyin ve yakında istediğiniz CD’yi alacaksınız.

Apple Müzik’i OneDrive / Google Drive’a Yükleme ve Paylaşma
Apple Music’i arkadaşlarınızla yüklemek ve paylaşmak istiyorsanız, Sidify Apple Music Converter da iyi bir seçimdir. Apple Music’i yerel dosyalar olarak kaydetmenizi ve ardından OneDrive’a veya Google Drive’a yüklemenizi sağlar. Bu şekilde şarkıları sonsuza kadar saklayabilir ve başkalarıyla paylaşabilirsiniz.

Sidify Apple Music Converter indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı