Aksiyon

Shadow Warrior 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu Türkçe

Hemen İndir

Shadow Warrior 2 Full indir Tek Link - PC Oyunu Türkçe

Shadow Warrior 2 Full indir Tek Link – PC Oyunu Türkçe Shadow Warrior 2, eski şirket şogun Lo Wang’ın diğer talihsizliklerinin ardından Flying Wild Hog’un sıra dışı birinci şahıs nişancı oyununun çarpıcı evrimi. Şimdi bozuk bir dünyanın kenarında münzevi bir paralı asker olarak hayatta kalan müthiş savaşçı, dünyayı ezip geçen şeytani lejyonları vurmak için yeniden silahlar, bıçaklar, sihir ve zekâdan oluşan yıkıcı bir kombinasyona sahip olmalıdır. Cesur görevleri tamamlamak ve efsaneye ait güçlü yeni silahlar, zırhlar ve esrarengiz kalıntılar toplamak için dört oyunculu kooperatifte müttefiklerin yanında çevrimiçi olarak savaşın veya prosedürel olarak oluşturulmuş muhteşem manzaralarda tek başına gidin.

Lo Wang’ın aldatıcı eski patronu ile gölge diyarının kadim tanrıları arasındaki ittifakı parçalamasının üzerinden beş yıl geçti. Asil niyetlere rağmen, Lo Wang’ın karanlığı yok etme çabaları dünyayı bozarak, insanların ve iblislerin yan yana yaşadığı tuhaf ve vahşi yeni bir düzen yarattı.

Bir zamanlar korkulan savaşçı, artık düşmanlarının ulaşamayacağı, değişen vahşi arazilerde ve Zilla’nın sibernetik metropolünün neon parıltısında yaşıyor ve yerel Yakuza klanları için kiralık bir kılıç olarak yetersiz bir varoluşu ortaya çıkarıyor. Basit bir görev ters gittiğinde, Lo Wang, zeki bir genç bilim insanı, düşmanı Orochi Zilla ve dünyamızda huzursuz hale gelen şeytani güçler arasındaki geçici bir çatışmanın içine çekilir. Keskin dilli kahraman, dünyayı kötülükten arındırmak için bir kez daha ölümcül kılıçlar, şaşırtıcı ateş gücü ve arkaik sihir kullanmalıdır.

Blades and Bullets: Lo Wang, şeytani muhalefetin üstesinden gelmek için 70’den fazla ölümcül bıçak ve patlayıcı ateşli silahtan oluşan genişletilmiş bir dizi ile kendi markası tam gaz vahşeti sunuyor. Jilet gibi keskin katana, kısa kılıçlar, hilal bıçakları ve el pençeleri ile çelik ve kan kasırgası haline gelin veya düşmanlarınızı öldürmek için süslü ateşli silahların cehennem gibi bir senfonisini serbest bırakın.

Dört Oyunculu İşbirliği: Tek başına kapsamlı harekatta savaşın veya kampanya işbirliği modunda çevrimiçi olarak dört oyunculu bir yıkım tayfunu olarak takım olun. Özelleştirilebilir zırh, eşyalar ve zaferlerinizden değerli ganimetlerle kendi ninja stilinizi korurken zorlu birincil görevlerin veya heyecan verici yan görevlerin üstesinden gelin.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı