Arcade

Shadow Blade: Reload Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Shadow Blade: Reload Full indir Tek Link - PC Oyunu

Shadow Blade: Reload Full indir Tek Link – PC Oyunu Karanlık ve kaos bir kez daha insan dünyasına sızıyor. Neredeyse unutulmuş bir zamanda yapılan antlaşma başarısız oldu, üç klan şimdi egemenlik için şiddetli bir mücadele içindeler. Madalyon neredeyse tamamen yeniden yapılır ve dengeyi sağlamak için Kuro’nun omuzlarına düşer. Tüm eğitimi, dünyanın kaderinin onun kanlı ellerinde yatacağı bir ana kadar götürdü.
Ana Özellikler
Epic NINJA Platforming : Hızlı tempolu platformlarda becerilerinizi test edin, zorlu seviyelerde esinti için ninjaların becerilerinde ustalaşın.
Vicious NINJA Combat : Katana, shurikens ve kusarigama ustalığıyla düşmanlarınızı aşırı önyargıyla öldürün!
Gölge Ninja : Onlar sizi görmeden korumalara saldırın ve diğer tüm çeteleri uyarın.
Hikaye Kampanyası : Tamamen seslendirilen hareketli çizgi romanlar, Kuro’nun dengeyi sağlamak için yaşadığı zorluğun hikayesini anlatıyor!
50’den Fazla Zorlu Seviye : Çevresel tehlikeler, silahlı savaşçılar ve daha pek çok zorluk, sert bir savaşçıyı bekliyor.
Seviye Sırları : Ham hız, en yüksek rütbeyi garanti etmez. Gerçek bir ninja her zaman tetiktedir ve muhtemelen gizli alanların farkındadır.
Ninja = Hardcore : Normal kampanyayı temizlediniz mi? ? Hardcore için hazırlanın? varyasyon ve cesaretiniz varsa, nihai? Master Class? sadece çılgınları bekleyen sürüm.
Zorluk Modları ve Liderler : Övünme ihtiyacını hissediyor musunuz? Sadece ustalar için özel olarak hazırlanmış bu aşamalarda kendinize meydan okuyun. Skor tablolarının zirvesi için savaşırken istatistiklerinizi arkadaşlarınızla ve diğer oyuncularla karşılaştırın!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı