Aksiyon

SEUM Speedrunners from Hell indir Tek Link Full PC Oyunu

Hemen İndir

SEUM Speedrunners from Hell indir Tek Link Full PC Oyunu

SEUM Speedrunners from Hell indir Tek Link Full PC Oyunu Marty sabah geç kahvaltı yapıyor ve kendi işine bakıyordu. Kapıyı çalan iblis, sabah rutininin bir parçası değildi. Marty daha açamadan, cehennem ırkı kapılarda parçalandı. Şiddetli bir kavga başladı ve Marty sağ kolunu kaybetti – ama en azından iblis de kafasını kaybetti. Ne yazık ki, kavga patlak verirken daha fazla iblis garajına girdi ve sınırlı sayıda üretilen son Walrus Ale’yi ™ çaldı. Şimdi Marty öfkelendi! İblisin kolunu kopardı ve kolunu tekrar kendine bağlamak için biraz DIY yaptı. Bu iblis bakıcı değil ama bazı iğrenç ateş topları fırlattı. Marty’nin (ölümden sonraki) hayatının artık tek bir amacı var: Cehenneme git ve birasını geri al! \ m /

Quake 3 ve Super Meat Boy’un piç çocuğu gibi, SEUM: Cehennemden Hızlı Koşuculargerçekten sert ve hız ve hızlı reaksiyona odaklanıyor. Minimum sürede bir çıkış portalına ulaşmak için platformların üzerinden atlayın ve zıplayın ve ateş toplarını ateşleyin. Ters zaman ve yerçekimi. Çevrimiçi yüksek puanlarda tüm oyuncularla en iyi kez yarışın. Sadece en zorlu oyuncular Uber Skull madalyalarını alacak!

Zihin üfleme hızı ve vücudunuza adrenalin pompalamak çok sıkıcıysa, her seviyede derinlemesine gizlenmiş bira kutularını arayın. Tüm bu lezzetli içecekleri bularak hangi sırların keşfedilebileceğini kim bilebilir?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı