Overclock

SetFSB indir

Hemen İndir

SetFSB CPU FSB Hızaşırtma Programı indir Donanım yalnızca çok fazla girdi işleyebilir. Donanımınıza işleyebileceğinden daha fazla stres koyarsanız, kalıcı hasarlara neden olabilir. Öte yandan, donanımınızı başarıyla yönetebiliyorsanız, performansını önemli ölçüde artırabilirsiniz.

SetFSB , yalnızca ileri düzey kullanıcılar için tasarlanmış bir overclock CPU programıdır . Ne yaptığınızı bilmiyorsanız, bilgisayarınıza kalıcı olarak zarar verebilirsiniz.

Uygulama, bilgisayarınızın Ön Veri Yolu’nu yönetmenizi sağlar. Ön Veri Yolu, bilgisayarınızın CPU’sunu birincil belleğine bağlayan şeydir. Megahertz bunun için hız ölçümüdür, bu da 60 ila 400 arasında herhangi bir yerde olabilir. Ne kadar fazla hız olursa, o kadar iyi performans gösterir.

Eski günlerde Ön Veri Yolu’nun hızı BIOS tarafından ayarlandı. Bazen anakartın üzerinde hız değiştiren jumperlar bulunur. Günümüzde, Ön Taraf Veriyolunun hızını çok az bir çabayla değiştirebilen üçüncü taraf yazılımlar var. Ön Veri Yolu’nun hızını artırdığınızda buna hızaşırtma denir. Bu SetFSB uygulamasının ana işlevidir .

SetFSB indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı