Aksiyon

Serious Sam: The First Encounter Full indir Tek Link PC Oyunu

Hemen İndir

Serious Sam: The First Encounter Full indir Tek Link PC Oyunu

Serious Sam: The First Encounter Full indir Tek Link PC Oyunu Serious Sam, çılgın bir arcade tarzı tek oyunculu aksiyona odaklanan yüksek adrenalinli bir arcade aksiyon nişancı oyunudur. Cyberpunk’un fantastik kurgu ile buluştuğu ve ileri teknolojinin kara büyü ve psiko-güçlerle karıştığı bir dünyada Sam, eski Mısır’ın güzel dünyasında ve çeşitli gezegenlerde dolaşır ve Mental’ın üssüne giderken sayısız Mental’ın kölelerinin karşısına çıkar.

 

Ana Özellikler

  • Çılgın Arcade Tarzı Aksiyon – Mental’ın ordusunda, hücum eden Sirian Werebull, çığlık atan Headless Kamikaze ve diğer çılgın canavarlar da dahil olmak üzere 15’ten fazla kabus gibi savaşçıyla savaş ve sonunda çok katlı Ugh-Zan patronuna meydan oku!
  • Çeşitli Ortamlar ve Sırlar – Eski Mısır’da kargaşayı açığa çıkarın. Mücadelede saklı 80’den fazla sırrı keşfedin!
  • Özel Silahlar ve Güçlendirmeler – Double Shotgun, Rocket Launcher, Minigun ve Cannon dahil olmak üzere devasa bir silah cephaneliğiyle ortalığı kasıp kavur!
  • Co-Op Multiplayer – 16 oyuncuya kadar kargaşayı kucaklayın!
  • Versus Multiplayer – Eldivenleri bırakın ve ağır yönetmeliğin inanılmaz Deathmatch ve Scorematch’te uçmasına izin verin!
  • Bölünmüş Ekran – 4 oyuncuya kadar yerel bölünmüş ekran kooperatifi ve karşı modlarla bir araya gelin!
  • Seviye Editörü – Tam özellikli Ciddi Editör ve Ciddi Modelleyicinin eklenmesiyle kendi seviyelerinizi, MOD’larınızı, dokularınızı ve diğer içeriklerinizi oluşturun!
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı