Anti-Malware

Secure Hunter Anti-Malware Pro indir

Hemen İndir

Secure Hunter Anti-Malware Pro v1.0.1.320 indir, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlar ve diğer tehdit türleri için taramanıza yardımcı olacak gelişmiş ve eksiksiz bir güvenlik çözümüdür. Uygulama, bilgisayarınızda bulunan tüm kötü amaçlı yazılımları hızlı ve kolay bir şekilde almanızı ve kaldırmanızı sağlar ve size daha fazla gizlilik ve güvenlik sunar.
Secure Hunter Anti-Malware Pro indir Secure Hunter Anti-Malware Pro, kurulu anti-virüs çözümünüzü tamamlayacak güvenilir bir araçtır. Bu aracı kullanarak, internette gezinirken, çevrimiçi alışveriş yaparken, arkadaşlarınızla sohbet ederken vb. Maksimum korumadan yararlanacaksınız. Bu tam özellikli güvenlik yazılımı, bilgisayarınızı virüs bulaşmalarından, kötü amaçlı yazılımlardan, casus yazılımlardan, rootkit’lerden ve başka herhangi bir siber tehdit. Çevrimiçi zaman geçirmek moralinizi ve üretkenliğinizi artırabilse de, bazen bilgisayarınıza kötü amaçlı yazılım bileşenleri yüklenmesiyle sonuçlanabilir.

Neyse ki, bu istenmeyen bileşenlerin sisteminize verebileceği hasarı önlemenize ve kontrol etmenize yardımcı olabilecek sürekli büyüyen bir araç kütüphanesi vardır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı