Arcade

Scrap Mechanic 2016 Full indir – PC Oyunu

Hemen İndir

Scrap Mechanic 2016 Full indir - PC Oyunu

Scrap Mechanic 2016 Full indir – PC Oyunu Hurda Mekaniği üzerinde hala çok çalışıyoruz! Düzenli olarak yeni içerik ekleniyor ve optimizasyonlar yapılıyor. Hayatta Kalma Modu, Yaratıcı Mod ve Mücadele Modu’na hemen başlayın! Oyunun en son durumunu görmek için lütfen en son Scrap Mechanic fragmanlarını izleyin.
Aletler hazırlayın ve Scrap Mechanic’in yaratıcı cennetine girin! Fantastik makineler inşa edin, arkadaşlarınızla maceralara çıkın ve bu yaratıcı çok oyunculu hayatta kalma sanal alanında kötü Çiftçi robotlarına karşı savunun. Scrap Mechanic’in güçlü oluşturma araçlarıyla kendi maceralarınızı tasarlayabilirsiniz!

‘Robot tamircisi olun’ dediler. ‘Kolay para’ dediler. İş tanımında, binlerce çılgın işçi robotun kan için dışarı çıktığı uzak bir gezegene kaza inişinden bahsetmediğinden eminiz! Tarlalarda çalışan Farmbotların altüst olduğu, uzak bir tarım gezegeninde mahsur kaldınız. Alet kemeriniz sıkıca bağlıyken hayatta kalmanın tek bir yolu var: hızlı düşüncenizi, yaratıcılığınızı kullanmak ve çevrenizi kendi avantajınıza çevirmek için kurnazca bir hüner kullanmak!

Hayatta kalma modu!
Hayatta Kalma Modunda mekanikler, düşmanlar, hazine ve tehlikeli robotlarla dolu dinamik olarak oluşturulmuş bir açık dünya ortamını keşfediyor! Arkadaşlarınızla ekip kurun ve kendinizi ve değerli eşyalarınızı korumak için üsler kurun. En yaratıcı hayatta kalacak!

Mücadele modu!
Hayal gücünüzü, geniş bir açık dünyaya atılmadan önce her bir tamircinin ustalaşması gereken 40 eğlenceli ve test görevinden oluşan harika bir liste olan Master Mechanic Trials’da test edin. Ayrıca kendi zorluklarınızı yaratın ve bunları arkadaşlarınızla paylaşın!

Yaratıcı mod!
400’den fazla bina parçası arasından seçim yapın ve dönüşen bir araç, yürüyen bir ev veya sizin ve arkadaşlarınızın hayal edebileceği herhangi bir şeyi yaratın! Scrap Mechanic mod desteği, kreasyonlarınız için 1000’den fazla yeni oyuncu yapımı yapı parçasını indirmenin kolay bir yolunu sunuyor!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı