Macera

Saints Row IV Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Saints Row IV Full indir Tek Link - PC Oyunu

Saints Row IV Full indir Tek Link – PC Oyunu ABD Başkanı, şimdiye kadarki en çılgın açık dünya oyununda süper güçler ve tuhaf silahlardan oluşan bir cephanelik kullanarak Dünya’yı uzaylı derebeyi Zinyak’tan kurtarmalıdır.

Oyunun tüm kuralları değiştiren destansı sonucu! Azizler, crackhouse’dan Beyaz Saray’a gittiler – ama Dünya istila edildi ve dünyayı Overlord Zinyak’tan ve onun uzaylı imparatorluğundan kurtarmak size kalmış. Yanınızda yeni ve eski dostlar ve süper güçler ve garip silahlardan oluşan bir cephanelikle, dünyayı gelmiş geçmiş en çılgın açık dünya oyununda kurtarmalısınız!
ÖZELLİKLERİ
The American (Fever) Dream – Ülkeleri, mekanı ve zamanı kapsayan bir hikayede Amerika Birleşik Devletleri Başkanı olarak oynayın. Saints Row IV, Saints Row: The Third What Saints Row: The Third, Doğru Şeyi Yapmaktır. Hazır değilsin.
Süper Kahraman Baş – Binaların üzerinden atlayın. İnsanları zihninizle öldürün. Tanklardan geçin. Bunlar, Dünya’yı yok etmeye kararlı bir uzaylı tehdidini durdurma arayışınızda kullanacağınız en sıradan güçlerden bazıları.
Alien Toys of Destruction – Etkileyici bir dizi uzaylı araç ve silah kullanın… BİLİM İÇİN!
Özel Silahlar, Özel Kargaşa – Karakterinizi kişiselleştirdiniz. Giysilerini kişiselleştirdin. Artık tamamen yeni silah özelleştirme sistemimizle görünümü tamamlayabilirsiniz. Geleneksel silahları egzotik konuşma parçalarına dönüştürün!
Dinamik İkili – Sorunsuz bırakma, bırakma kooperatifi, bir Saints Row standardı iyileştirildi. Süper güçlü bir kötü niyetli Başkan’dan daha iyi olan tek şey ikidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı