Macera

Saints Row: Gat Out of Hell Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Saints Row: Gat Out of Hell Full indir Tek Link - PC Oyunu

Saints Row: Gat Out of Hell Full indir Tek Link – PC Oyunu Saints Row IV’ün uzay yolculuğundaki maskaralıklarından sonra, pek çok taraftar bundan sonra ne yapabileceğimizi sordu… cevap? Şeytanın suratından vur. Azizlerin liderini kurtarmak için Cehennemi parçalara ayırırken Johnny Gat veya Kinzie Kensington olarak oynayın. Tarihi ikonlar, eski arkadaşlar, eski düşmanlar, konuşan bir silah, tam uzunlukta bir müzikal sayı ve diğer birçok saçmalık, Saints Row: Gat Out Of Hell adlı açık dünya bağımsız genişleme oyun alanında sizi bekliyor.

Johnny Gat veya Kinzie Kensington olarak oynayın – Şimdiye kadar ilk kez, hayranların favorisi Johnny Gat ve Kinzie Kensington olarak, tek başına veya 2 oyunculu çevrimiçi ortak modda oynayın.
Cehennemden Açık Bir Dünya – Cehennemin 5 eşsiz bölgesinde istediğiniz şekilde Karanlığın Prensine karşı savaş açın : müttefikleri kurtarın, kabus gibi Baş-Düklerle bir dövüş seçin, Şeytan’ın ruh işleme tesislerini soyun … düzinelerce seçenek sizi bekliyor Daha önce Saints Row’da görülmemiş hiçbir şeye benzemeyen yepyeni bir şehirde.
Yeni Doğaüstü Güçler – Saints Row 4’ün beğenilen süper güçleri cehennem gibi bir dönüşle geri döndü – Düşmüş meleğin kanatlarında havada süzülün, düşmanlarınıza saldırmak için şeytani imparatorları çağırın ve herkesi size ibadet etmeye zorlayan ilahi bir aurada kendinizi kuşatın.
Çirkin Silahlar – Yeraltı dünyası temalı silah cephaneliğiyle 7 ölümcül günahı iyi bir şekilde kullanın: düşmanlara patlayan kurbağaları ateşleyin, çekirge sürülerini vurun ve hatta öbür dünyanın en rahat (ve ölümcül) koltuğundan yıkım yapın.
Dex’i öldür – Bu sefer yapacağına söz veriyoruz. Pinky yemin et.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı