Dosya Kurtarma

Safe365 Any Data Recovery Pro indir

Hemen İndir

Safe365 Any Data Recovery Pro v8.8.8.8 Kurtarma Programı indir, Başka bir şeyden önce, programın en başından tam olarak seçmenizi isteyen her türlü veriyi kurtarabileceğiniz bir araçla uğraştığınızı netleştiren ulaşılabilir bir GUI’yi paketlediğini bilmeniz gerekir.

Belgeleri, fotoğrafları, PDF’leri, ses, video, e-postaları veya tüm dosyaları birlikte geri yükleme seçeneğiniz vardır; sonraki adım, erişmeniz gereken içeriğin konumunu belirtmenizi gerektirir. Yeteneklerinin, bir USB çubuğu, flash sürücü, bellek kartı veya harici bir sabit sürücü vb. Gibi sabit sürücü ve çıkarılabilir medya üzerinde bir etkisi olduğunu unutmayın.

Uygulama, hedeflediğiniz konumu taradıktan sonra, bu arada sorunsuz bir süreç olmalıdır, program kolayca kurtarılabileceğiniz bir dizin ağacı ile birlikte tüm kurtarılabilir içeriği listeler.

Söylemeye gerek yok, sadece sizin için herhangi bir şekilde ilgili olan dosya ve klasörleri kontrol etmek mümkündür, böylece sadece gerçekten ihtiyacınız olan verileri kurtarırsınız.

Öte yandan, ilk taramadan sonra kaybolan içeriği bulamazsanız, daha güçlü özelliklere sahip olan ve sonuçları genişleten derin bir mod da mevcuttur.
Safe365 Any Data Recovery Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı