Aksiyon

Stalker Shadow of Chernobyl İndir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Stalker Shadow of Chernobyl İndir – Türkçe Yama indir 1986’da dünyanın en kötü nükleer felaketi Çernobil Nükleer Santrali’nde meydana geldi. Sovyet yetkilileri etrafında bir ‘Dışlama Bölgesi’ kurdu, ancak ikinci bir patlama 2006’da reaktöre çarptı ve bölgeyi bildiğimiz gibi yarattı – mutasyona uğramış yaratıklar, ölümcül radyasyon ve garip, anormal bir enerji ile dolu tehlikeli bir yer. Bölge, içeri girebilecek kadar aptalca bir manzaraya vuracak olan ordu tarafından kordon altına alındı.

Stalker Shadow of Chernobyl İndir

Yıl 2012. Bölge hala tehlikeli bir yer ve tüm insanlık için bir tehdittir. Paralı askerler, kelle avcıları ve kaşifler, anormal enerjiyle dolu garip ‘eserler’ raporları ile Bölgenin kalbine giderek daha fazla giriştiler. Onları karaborsada satmak veya Bölgenin arkasındaki ‘gerçeği’ bulmaya çalışmak. Motivasyonları ne olursa olsun, zamanla bu bireyler – Çöpçüler, Saldırganlar, Maceracılar, Loners, Katiller, Kaşifler ve Soyguncular – STALKER olarak biliniyorlar Bölgede

Stalker Shadow of Chernobyl İndir Tek Link - PC Oyunu

Stalker Shadow of Chernobyl İndir

Yukarıdaki linkten Stalker Shadow of Chernobyl İndir işlemini başlatabilirsiniz.

Stalker Shadow of Chernobyl İndir linkinde bir problem farsa lütfen yorum kısmından bize bilgi veriniz. Link en kısa zamanda düzeltilecektir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı