Aksiyon

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky Tek Link indir – Full PC Oyunu

Hemen İndir

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky indir Bölge Çernobil Nükleer Santrali’nin kalbine ulaşır ve bir felaketin eşiğinde bir felaket tetikler. Muazzam bir anormal enerji patlaması Bölgeyi dönüştürür: bir zamanlar güvenilir ve nispeten güvenli yollar artık öyle değildir, manzara anormallik patlamaları ile temizlenir ve daha önce bilinmeyen alanlar Bölge haritasında görünür. Stalkerler ve keşif gezileri kayıp bölgelerde yok olur veya sona erer.

Anormal aktivite maksimumda, kararsız Bölge patlamalarla titremeye devam ediyor. Bölge haritasının dönüşümü, Bölge’deki kuvvetlerin kırılgan dengesini dengesizleştirir. Yeni bölgeler, düşmanlık alanları ve etki alanları için düşmanlıklar gruplar arasında parlıyor. Artık eski düşman veya arkadaş yok – şimdi herkes sadece kendileri için dikkat ediyor. İhtilaf Savaşı başladı.

Kahramanı, avcı gruplar, Strelok ve hatta Bölgenin kendisi arasındaki muhalefetin kenarında ortaya çıkan bir paralı asker. Ana karakter, orijinal STALKER oyununun başladığı noktaya kadar Bölge’nin yaratılmasına yol açan olaylarda anahtar rolü yaşar.

Yeni bölgenin derinliklerinde takipçileri hangi yeni zorluklar bekliyor? Neden anormal patlamalar Bölgeyi sarsmaya devam ediyor ve onları durdurmak için ne yapılabilir? İhtilaf Savaşı’nda hangi hizip üstünlüğü ele geçirecek? Bunlar ve diğer birçok soru resmi ön planda cevaplanacak.

S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky Tek Link indir - Full PC Oyunu

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı