Arcade

RollerCoaster Tycoon World Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

RollerCoaster Tycoon World Full indir Tek Link - PC Oyunu

RollerCoaster Tycoon World Full indir Tek Link – PC Oyunu RollerCoaster Tycoon World™ , efsanevi RCT ürününün en yeni bölümü. Bu gelecek nesil tema parkı simülasyon ve inşaat oyunu hayranların çok sevdiği özellikler ve inanılmaz yeni iyileştirmeler içeriyor. Büyüleyici 3 boyutlu ortamlar, hızlı trenler, heyecan verici düz sürüşler, hevesli misafirler, kullanıcıların oluşturduğu içerikler, güçlü sosyal özellikler ve daha fazlası – hepsi çok eğlenceli bir oyunda buluştu!

Serbest Form Cisim Yerleştirme: Oyun içindeki her bir cismi kontrol ederek istediğin açıyla haritada istediğin yere yerleştir. Standart kullanıcılarımızın bu yeniliği daha kolay kullanabilmesi için ayrıca ‘kımıldat’ ve ‘fırça’ yerleştirme fonksiyonlarını da sunuyoruz.

Kıvrımlı Yollar: Çeşit çeşit genişlik, tarz ve şekil arasından kendi eşsiz yol tipini seç. Yollarını düz ya da artık ilk defa olarak neredeyse her istediğin açıda kıvrımlı yap!

Yenilikçi 3D Ray Düzenleyici: Tüm zamanların en iyisi olan ray düzenleyicimizle hayal edilebilecek en havalı ve en çılgın trenleri yarat! Bundan böyle delik bazlı düzenleyicimizi kullanarak raylar 3 boyutlu olarak tamamen yönlendirilebiliyorlar ve hayal edebileceğin her türlü şekli yaratmana imkan tanıyor.

Tamamen Değiştirilebilen Alan ve Su: Muhteşem trenler inşa at ve parkının zeminini tamamen 3 boyutlu, değiştirilebilen alan ve suyla değiştir.

Geniş Oyun-içi Cisim Çeşitliliği: Parkının konuklarını birçok farklı tür tren ve oyuncakla eğlendir ve tüm bunları gözleri adeta yerinden fırlatan gelecek nesil çözünürlükte yap. Önceden yapılmış oyuncak ve trenlerinden manzara ve dükkanlara kadar hepsini kendin seç.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı