Overclock

Riva Tuner Overclocked Edition indir

Hemen İndir

Riva Tuner Overclocked Edition Ekran Kartı Overclock Programı indir RivaTuner , en beğenilen ekran kartı hız aşırtma yazılımlarından biridir. Adı yalnızca NVIDIA kartlara odaklanmayı önerdiğini söylese de RivaTuner, ATI / AMD video kartlarını destekliyor. Ana hedefi üreticiler tarafından belirlenen engelleri aşmak ve saat ve bellek hızlarının yanı sıra fan hızlarını ayarlamaktır. Böylece, video kartınızı overclock ve hatta overclock yapmak için kolayca ayar yapabilirsiniz.

Uygulamanın kurulum işlemi yalnızca iki seçenek sunarak sonunda dikkatinizi çeker: ‘İşlem sanal belleğini koru’ ve ‘Eşlenen bellek G / Ç bağlantı noktalarını koru’. Sonuncusu, geliştiricinin bize bildirdiği gibi, PunkBuster gerektiren çok oyunculu oyunlara giriyorsanız bir zorunluluktur.

RivaTuner, kullanıcılarına derinlemesine ince ayar yapma olanağı sunar. Yeni başlayanlara bu programı yalnızca belgeleri inceledikten sonra kullanmaları önerilir, çünkü yanlış ayarlanmış herhangi bir ayarlama video adaptörünü tam anlamıyla kızartır. Hala yapmak istiyorsanız, video kartınızın yüksek bir soğutma potansiyeline sahip olması önerilir. Bu nedenle, her şeyden önce, devam etmeden önce daha yüksek çekirdek ve bellek hızları ayarlamadan önce uygun donanıma sahip olduğunuzdan emin olun.

RivaTuner, NVIDIA GPU tabanlı ekran kartlarını ayarlamak için ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi sağlayan eksiksiz bir güçlü ayar ortamıdır. En geniş sürücü seviyesi Direct3D / OpenGL ve sistem ayarlama seçenekleri, uygulama bazında özel ayarlar yapmayı sağlayan esnek profil oluşturma sistemi, hem sürücü hem de düşük seviye donanım erişim modları, benzersiz teşhis ve gerçek zamanlı donanım izleme özellikleri ve özel uzman kullanıcı yerleşik kayıt defteri düzenleyicisi ve yama komut dosyası motoru gibi yönlendirilmiş araçlar, RivaTuner’ın özellik kümesini kesinlikle eşsiz kılar.
Riva Tuner Overclocked Edition indir Riva Tuner Overclocked Edition indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı