Macera

Risen 3 Titan Lords 2014 Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Risen 3 Titan Lords 2014 Full indir Tek Link - PC Oyunu

Risen 3 Titan Lords 2014 Full indir Tek Link – PC Oyunu Dünya, tanrıları tarafından terk edildi ve Titanların saldırısından yaralandı. İnsanlık yeniden güç kazanmak ve güçlerini toplamak için mücadele ediyor. Bununla birlikte, daha acil endişeleriniz var: kendi hayatınız paramparça oldu ve tüm dünyaya yayılan karanlığın ortasında kaybedilenleri geri almak için yola çıkmalısınız. Kim bilir, belki aynı zamanda dünyayı bile kurtarırsın?

Önünüzde üç kader dizisi var. Titanlara karşı çıkmanın ve ruhunuzu yeniden kazanmanın üç yolu. Hangi yolu seçmeli? Seçim senin.
Özellikleri
Özgürlük: Boş zamanlarınızda özgürce keşfedin ve görevleri üstlenin. Görevlerin üstesinden gelmenin farklı yolları ve farklı sonuçları olacaktır. Oyunun farklı bölümlerini dilediğiniz sırada oynayabilir ve karakterinizi ayrı ayrı şekillendirebilirsiniz.

Keşif: Risen 3 – Titan Lords’un çeşitli dünyasında ilerlerken görevleri ve karakterleri keşfedin. İlginç ortaçağ tarzı kasabalardan madenlerin nemli karanlığının derinliklerine, doğaüstü gölge dünyasına kadar keşfedilmeyi bekleyen çok sayıda olasılık var. Yüzmeden tırmanmaya kadar bu dünyayı çeşitli şekillerde gezebileceksiniz.

Geliştirilmiş dövüş: Dövüşlere nüans katan yeni animasyon sistemleri ile yenilenmiş bir dövüş sistemine sahiptir.

Sihir geri döndü!Kristal büyü geri döndü ve beraberinde yıkıcı yeni savaş yetenekleri getirdi. Düşmanlarınızı yok etmek için şimşek, ateş ve buz gibi unsurları kullanın ya da keşifte size yardımcı olacak çok sayıda ek büyülü beceriden yararlanın – seçim sizin!

Loncalar ve fraksiyonlar : Her biri benzersiz beceriler, cephaneler ve görevler sunan üç farklı loncadan biriyle müttefik olmayı seçin ve görevinize çok farklı şekillerde yaklaşmanızı sağlar. Dünyadaki siyasi güç dengesini bükmek için var olan, her birinin ortaya çıkarmanız için kendi gündemleri olan ek grupları keşfedin. Hangi karakterlere güvendiğinize dikkat edin – bazıları kendi uğursuz planlarını gerçekleştirmek için sizinle ittifak kurabilir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı