Bakım - Temizlik

ReviverSoft PC Reviver İndir

Hemen İndir

ReviverSoft PC Reviver Bilgisayar bakım temizlik programı indir, sisteminizi optimize etmenize ve teşhis etmenize ve en azından geliştirici tarafından yapıldığı gibi hataları doğal olarak düzeltmenize yardımcı olacak kapsamlı bir çözümdür.

Bu program harika bir arayüze sahip. Lansmandan hemen sonra, eski sürücü sistemlerini ve hem diskte hem de kayıt defterinde atık varlığını teşhis etmeniz istenecektir. Her zaman olduğu gibi, incelemenin sonunda, hataları görebilir ve silmeniz gereken hataları veya daha da önemlisi hepsini seçebilirsiniz.

Hizmet sayfası bize sisteminizi yedekleyebileceğiniz, kayıt defterini birleştirebileceğiniz, sistem bilgilerini bulabileceğiniz, uygulamaları kaldırabileceğiniz çeşitli uygulamalar sunar ve burada BSOD, nedenleri ve mümkünse kaldırılması için çözümler hakkında bilgi bulabilirsiniz. Ama hepsi bu değil, bu çok iş parçacıklı bir kütüphane, şimdi internette gezinmenize, sürecin nasıl olduğunu bulmanıza gerek yok, sadece dosya adını belirtmeniz gerekiyor, çünkü gerekli tüm bilgiler ekranınızda görünüyor.

ReviverSoft PC Reviver İndir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı