Macera

Resident Evil 4 Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Resident Evil 4 Full indir Tek Link - PC Oyunu

Resident Evil 4 Full indir Tek Link – PC Oyunu Gelen ikamet kötülük 4 , özel ajan Leon S. Kennedy kaçırıldı ABD Başkanı’nın kızını kurtarmak için bir göreve gönderilir. Avrupa’da kırsal bir köye giden yolu bulurken, serinin önceki bölümlerinin geleneksel zombi zombi düşmanlarından uzaklaşan yeni tehditlerle karşı karşıya. Leon, Las Plagas adlı yeni bir tehdidin istila ettiği korkunç yeni yaratıklarla savaşır ve kaçırılmanın arkasındaki gizemli tarikat olan Los Illuminados’a bağlı zihin kontrollü köylüler de dahil olmak üzere saldırgan bir grup düşmanla karşı karşıya gelir.
Ana Özellikler
İlk kez saniyede 60 kare hızında çalışan çarpıcı HD.
Bu saygı duyulan başlığı şimdiye kadarki en yüksek grafik kalitesine getirmek için tam bir görsel revizyon yapıldı.
Geniş ekran için tamamen optimize edildi, metinler keskinleştirildi ve karakterler, arka planlar ve oyun içi nesneler üzerindeki dokular yükseltildi.
Steam Başarıları, Steam Cloud, Steam Ticaret Kartları, küresel liderlik tabloları ve tam oyun denetleyicisi desteği ile Steam platformu desteği.
Özelleştirilebilir tuş bağlama, fare duyarlılığı ve fare hızlandırma ayarlarıyla yerel klavye ve fare desteği.
Bu yeni PC sürümü, İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca ve İspanyolca altyazı desteğinin yanı sıra Separate Ways epilogue gibi önceden yayınlanmış bonus içerikler de dahil olmak üzere önceki yinelemelerden her şeyi içerecek .

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı