Dosya Kurtarma

Remo Recover for Android indir

Hemen İndir

Remo Recover for Android v2.0 Android veri kurtarma programı indir, Android teknolojisi mobil dünyayı fırtınaya uğrattı. Özellikleri cep telefonları üzerinden web sörf deneyimini yeniden tanımlamanıza yardımcı olsa da, aynı zamanda bir dezavantajı vardır. Bu teknoloji, öncülü gibi, akıllı telefonlardan kayıp veya silinmiş dosyaları kurtarmanıza yardımcı olabilecek böyle bir özelliğe sahip değil. Yani, bir dosya kaybolursa, ellerinizi sıkmaya devam edeceksiniz. Bu dezavantajı veri kurtarma araçları oluşturmuştur. Remo Recover gibi tanınmış araçlar, Android telefonlardan uygulama dosyaları da dahil olmak üzere kaybolan veya silinen dosyaları kurtarmak için bir uygulama geliştirdi.

ndroid için Remo Recover Android telefon akılda tutarak inşa edilmiş güçlü bir uygulamadır. Silinen bir dosya sizin için görünür olmasa da, Android telefonunuzda son bir çıkış yapmadan önce üzerine yazılmayı bekliyor. Remo Recover, yerleşik tarama algoritmasıyla telefonu bu tür dosyalar için tarar ve geri yükler.

Bu araç, cihazın dahili ve harici telefon belleğini sağlam bir şekilde tarar ve dosyaların tanımlanmasına ve kurtarılmasına yardımcı olur. Kayıp veya silinen dosyalarla birlikte Android uygulama paketi (APK) dosyalarını da geri yükleyebilirsiniz. Ayrıca, Android telefondaki uygun olmayan şekilde monte edilmiş SD kartlardan dosyalarını kurtarabilirsiniz. HTC, Sony Ericsson, Samsung, LG, Acer vb.Gibi çeşitli Android cihazlardan dosya kurtarma işlemini destekler. Bu yazılımı kullanarak görüntü, ses dosyaları, videolar, filmler vb. Gibi çeşitli dosya türlerini geri yükleyebilirsiniz.

Remo Recover for Android indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı