Aksiyon

Reign of Kings Alpha 21 indir Tek Link – Full Türkçe Oyun

Hemen İndir

Reign of Kings Alpha 21 Türkçe indir Zorlu bir ortaçağ dünyasında hayatta kalmak için mücadele edin. Kendinizi korumak için vahşi yaşamı avlayın, kaynakları çıkarın, yapılar inşa edin ve silah ve zırh üretin. Bir lonca kurabilir, tüm muhalefete savaş getirebilir ve tahta geçip kral olmaya çalışabilirsin!

Reign of Kings’de geniş ve güçlü bir krallık kurmak için gerekli kaynakları toplamanıza ve çok çeşitli eşyalar üretmenize izin veriyoruz. Bu oyunun geliştirilmesinde öncelikle Rust & Chivalry’den ilham aldık.

Standart kaynaklara ek olarak, adaya bakan bir taht odasında bulunan Antik Tahtta rekabet edebilirsiniz. Kralın Loncası’na dahil olmayan tüm oyuncular topladıkları kaynaklardan vergilendirilir.

Yakın dövüş sisteminin geliştirilmesi, Reign of Kings’e oyuncuların gerçekçi ve yoğun bir ortaçağ hayatta kalma deneyimine derinlemesine dalmalarını sağlayacak cesur ve viseral bir his ekler.

Dünyanın kendisi rekabete ve iktidar mücadelelerine ilham verecek şekilde tasarlanmıştır. Oyun boyunca stratejik olarak yayılan kaynak konumları eşitsizlik ve kıskançlık yaratacaktır. Oyuncular istedikleri şeyi elde etmek için savaşabilir, hatta diğer oyuncuları yakalayabilir ve tutabilirler. Her oyuncu krallığın kaderini belirleme gücüne sahip olacak ya da krallığı yönetme sorumluluğunu tamamen bırakmayı ve araziyi bir freeman olarak dolaşmayı seçecek.

Reign of Kings Alpha 21 indir Tek Link - Full Türkçe Oyun

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı