Güvenlik

RegRun Reanimator indir

Hemen İndir

RegRun Reanimator v9.20.0.620 indir, Kötü amaçlı yazılım, İnternet’in her köşesinde bulunan bolca bir tehdittir. Kötü amaçlı yazılımları temizleme araçlarıyla güvenlik paketleri bulmak yaygındır, ancak bilgisayarınızda bulabileceğiniz olası kötü amaçlı yazılım sorunlarını bulmak ve kaldırmak için özel olarak tasarlanmış birkaç araç da vardır.
RegRun Reanimator indir RegRun Reanimator indir, Truva Atları, Reklam Yazılımları, Casus Yazılımları ve bazı Root-kitleri bilgisayarınızdan kaldırabilen kullanışlı küçük bir araçtır. Şu anda piyasaya hakim olan standart güvenlik süitlerine ekstra bir koruma katmanı ekliyor.

Arayüz, biraz dağınık olmasına rağmen, kullanımı oldukça kolaydır. Uygulamanın tüm özellikleri, ana pencerenin altında listelenen sekmeler halinde düzenlenmiştir ve düğmelerin her biri, işlevin ayrıntılı bir açıklamasına sahiptir.

RegRun Reanimator sadece standart bir araç seti değil, aynı zamanda derinlemesine bir raporlama özelliğine de sahiptir. Bu, yüklü uygulamalarınızı, sürücülerinizi, codec bileşenlerini, tarayıcı kurulumunu, Gezgin uzantılarını, ağ ayarlarını, anahtar dosya ilişkilendirmelerini, Windows hizmet ayrıntılarını, başlangıç ​​programlarını, zamanlanmış görevleri, çalışan işlemleri ve yüklü DLL’leri kapsayan ayrıntılı bir rapor oluşturabilir. Bu, RegRun Reanimator’ı farklı kılan mükemmel bir özelliktir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı