Bakım - Temizlik

Registry Reviver indir

Hemen İndir

Registry Reviver Kayıt defteri temizleme programı indir, Neyse ki Windows Kayıt Defterinizi mükemmel durumda tutabileceğiniz Kayıt Reviver gibi araçlar vardır. Registry Reviver, ActiveX girişleri, uygulama yolları, dosya referansları, anahtarlar, paylaşılan DLL’ler ve daha fazlasını bulmak için Kayıt Defteri’ni tarayan ve bulduğu tüm hataları düzelten, kullanımı kolay bir Kayıt Defteri analiz ve onarım aracıdır. iki tıklama.

Sistemde herhangi bir değişiklik yapmadan önce Registry Reviver, bir şeyler ters gittiğinde önceki bir duruma geri dönmenizi sağlayan bir geri yükleme noktası oluşturur. Tüm sistem analizi ve onarım prosedürü şaşırtıcı derecede hızlıdır, ancak diğer benzer araçlarda olduğu gibi, analizden sonra sisteminizin gerçekten iyileşip iyileşmediğini fark etmek zordur.

Her durumda Registry Reviver’ın kullanımı kolaydır, güzel tasarlanmış bir arayüze sahiptir, analizi otomatik olarak çalıştırmak üzere programlanabilir ve başlangıç ​​programlarını yönetmek için ekstra bir araç içerir.

Windows Kayıt Defteri ile ilgili sorun yaşıyorsanız Registry Reviver’ı deneyin kullanımı kolay, şaşırtıcı derecede hızlı bir Kayıt defteri analiz aracı!

Registry Reviver indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı