Bakım - Temizlik

Registry Healer indir

Hemen İndir

Registry Healer Kayıt Defteri silme programı indir, Bu uygulama bilgisayarınızı taramanızı sağlar ve geçersiz kayıt defteri girdilerini görüntüler, sonra eski öğeleri silebilirsiniz
Registry Healer, Windows kayıt defteri girişlerinde bulunan genel sorunları gidermenizi sağlayan bir uygulamadır.

Programın arayüzü kullanıcı dostudur. Geçersiz yollar, kayıtlı dosya türleri, ActiveX, COM başvuruları, yazı tipleri, uygulama yolları, kayıtlı yardım dosyaları, paylaşılan DLL’ler ve bilinen DLL dosyaları için tarama yapabilirsiniz.

Ancak bilgisayarı eski başlangıç ​​menüsü öğeleri, sistem başlangıcında otomatik olarak çalışan girişler ve hiç kullanmadığınız yazılım girişleriyle ilgili hatalar için de tarayabilirsiniz.

Kayıt defterini temizledikten sonra oluşabilecek Windows sorunları hakkında endişelenmeyin. Registry Healer herhangi bir şeyi silmeden önce otomatik olarak yedekler.

Böylece, düzeltme için bulunan ve seçilen toplam girişlerin yanı sıra geçerli fazı da görüntüleyebilirsiniz (örneğin, kayıt defterini veya belirli bir dizini taramak). İşlemi istediğiniz zaman duraklatabilir veya silebilirsiniz.

Buna ek olarak, manuel olarak tam bir kayıt defteri yedeği oluşturabilir, bulunan girişleri TXT belgesi olarak kaydedebilir, öğeleri düzeltmek için vurgulayabilir, bir anahtar yolunu panoya kopyalayabilir, Kayıt Defteri Düzenleyicisi’nde bir giriş açabilir, bir hariç tutma listesine öğe ekleyebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Yazılım, düşük ila orta miktarda sistem kaynağı kullanır ve Windows kayıt defterinde tam bir taramayı tamamlamak için bol zaman alır. Ancak, emrinizde bir kullanım kılavuzu vardır ve Registry Healer çok kapsamlı.
Registry Healer indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı