Bakım - Temizlik

Registrar Registry Manager Pro indir

Hemen İndir

Registrar Registry Manager Pro Kayıt defteri programı indir, yerel kayıt defterinizi ve ağ sistemlerinizdeki kayıtları güvenli bir şekilde korumanıza izin veren gelişmiş ve eksiksiz bir araç paketidir. Uzun yıllardan beri Registrar Registry Manager, kayıt defteri yönetiminde uzmanın tercihi olmuştur.

Bu yazılım, kayıtların yedeklenmesi ve geri yüklenmesi, hızlı arka plan arama ve değiştirme, anahtar renklendirmeyi destekleyen ve kayıt defteri anahtarlarına ve değerlerine açıklama ekleyen kategorilere sahip bir yer imi düzenleyicisi, ayrıntılı özellik sayfaları, kolay gezinme araçları için çözümler sunar. Program çok düzeyli geri alma sunar, böylece tüm kayıt defteri değişiklikleri ayrı ayrı geri alınabilir.

Yazılım, bir kayıt defteri birleştiricisinin yanı sıra sistem ve diğer uygulamalar tarafından kayıt defteri erişimini ayrıntılı olarak kaydeden bir kayıt defteri monitörü sunar. Kayıt defteri anahtarlarınızda erişim izinlerini ayarlamanıza izin veren güvenlik editörleri sağlar. Gelişmiş bir kayıt defteri karşılaştırma aracı, iki anahtar arasındaki farkları ayrıntılı olarak kontrol etmenizi sağlar. Kayıt defteri dosyaları ayrı bir kayıt defteri penceresinde düzenlenebilir.

Registrar Registry Manager Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı