Bakım - Temizlik

RegHunter 2 indir

Hemen İndir

RegHunter 2 sisteminizi optimize etmek, kayıt defterini temizlemek ve bilgisayarınızın hızını ve performans seviyesini artırmak için kullanışlı ve güvenilir bir çözüm sunan harika bir araçtır. Zaman geçtikçe ve bilgisayarınız yaşlandıkça hatalar, çökmeler ve donmalar da sıklaşır. Sisteminizin performans düzeyinde ve hızında bir azalma da her zamankinden daha açık. Bu sorunların ana nedenleri Windows Kayıt Defteri ile ilgili sorunlar ve sürücülerinizde gereksiz verilerin birikmesidir. RegHunter, Windows Kayıt Defteri’ni ve bilgisayarınızdaki gereksiz önemsiz verileri ele alan kullanışlı bir programdır ve sonunda hızınız daha yeni ve daha hızlı performans gösterir.

RegHunter, sisteminizi hızlı bir şekilde kayıt defteri hataları için tarayacak, doğru bir şekilde algılayacak ve daha sonra bunları düzeltmeyi teklif edecek temiz bir uygulamadır. Düzeltme temelde artık gerekli olmayan gereksiz kayıt defteri girdilerini kaldırmak ve yararsızlık kayıt defteri verimliliğini azaltarak clatter oluşur.

RegHunter ayrıca kayıt defterini birleştirmek, sürücüleri birleştirmek, eski günlük dosyaları ve yedeklemeler gibi gereksiz gereksiz dosyaları kaldırmak gibi ek sistem optimizasyon görevlerini de yerine getirecektir.

Bazı kullanışlı ek özellikler de dahildir. Örneğin RegHunter, dosyaları parçalamanıza ve kurtarma işleminin ötesinde sisteminizden kalıcı olarak silmenize veya yinelenen dosyaları bulmanıza ve silmenize de olanak tanır.

Oldukça güçlü ve kapsamlı olmasına rağmen, bu güzel program da çok basit ve kullanımı kolaydır. Arayüzü sezgiseldir ve yeni başlayanlar tarafından bile kolayca kullanılabilir.

RegHunter 2 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı