Bakım - Temizlik

RegAce System Suite indir

Hemen İndir

RegAce System Suite v3.3.1.0 piyasadaki en güçlü PC optimize edici programlar dan biridir. Bilgisayarınız yavaş çalışıyorsa veya sürekli hataları varsa, RegAce bilgisayarınızı hızlı ve hatasız yapmanıza yardımcı olacaktır. RegAce’i indirin, bir tarama yapın ve gerisini programa bırakın.

RegAce, gereksiz dosyaları silmenize, PC hatalarını düzeltmenize, gizli Windows ayarlarını optimize etmenize, istenmeyen programları kaldırmanıza ve İnternet’i hızlandırmanıza yardımcı olacak güçlü bir araçtır. Bunun da ötesinde, RegAce kullanımı çok kolaydır ve çoğu Windows hatası türünü otomatik olarak düzeltebilir. Programın menüsü bilgisayar optimizasyon kategorilerine ayrılmıştır, böylece aralarında kolayca gezinebilir ve ihtiyacınız olan tüm PC bakımlarını tek seferde gerçekleştirebilirsiniz.

RegAce, Windows kayıt defteri hatalarını düzeltmek ve böylece bilgisayar hızını ve kararlılığını artırmak için en iyi teknoloji uygulamalarını kullanır. Buna ek olarak, RegAce kişisel bilgisayarı temizlemek, hızlandırmak ve optimize etmek için tüm araçlara sahiptir. Yardımı ile gereksiz dosyaları silebilir ve geçici dosyaları temizleyebilir, başlangıçta çalışan programları yönetebilir, Windows hizmetlerini en iyi performans için yapılandırabilir, Internet bağlantı ayarlarını optimize edebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

RegAce ile bilgisayarınız birkaç dakikadan daha kısa bir sürede yeni kadar iyi çalışır.

RegAce System Suite, Sistem Araçları kategorisinin bir parçası olan Kayıt Defteri Araçları alt kategorisinden ücretsiz deneme yazılımı uygulamasıdır. Uygulama şu anda İngilizce olarak mevcuttur ve son olarak 2014-12-18 tarihinde güncellenmiştir. Program Windows 8.1, Windows XP, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows 7 x32, Windows 7 x64 üzerine yüklenebilir.

RegAce System Suite indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı