Bakım - Temizlik

Reg Organizer indir

Hemen İndir

Reg Organizer indir, Windows için ChemTable Software tarafından geliştirilen bir kayıt tweak shareware . Reg Organizer tam özellikli bir uygulama için tasarlanmış sunuyor , düzenleme temiz ve kayıt korumak , düzeltmek hatalarını sistemde ve bilgisayar performansını artırmak . Derin kayıt defteri arama özelliği, kullanıcıların belirli bir uygulamayla ilgili tüm kayıt defteri anahtarlarını bulmasını sağlar. Ayrıca, kullanıcıların kayıt defteri dosyalarını (.reg) düzenlemelerine ve içeriklerini doğrudan Windows Gezgini’nden görüntülemelerine yardımcı olur. Ayrıca , kullanıcıların uygulama içinde gereksiz uygulamayı kaldırmasına izin veren yerleşik bir uygulama kaldırıcı ile birlikte gelir .

Bu işlevlerin yanı sıra Reg organizer , kayıt defterinizi kapsamlı bir şekilde tarar ve hatanın ve nerede oluştuğunun genel açıklamasını verir. Kullanıcılar bunu genel olarak veya Paylaşılan DLL’ler ve Kabuk Uzantıları gibi alanlarda belirli bir tarama yapabilirler.

Genel olarak, Reg Organizer hem yeni başlayanlar hem de ileri düzey kullanıcılar için kayıt defterini düzenlemek için mükemmel bir programdır. Acemi kullanıcılar, kayıt defterindeki tüm olası sorunları ve kayıt defteri tweaks için sunduğu çok sayıda seçeneği gösteren basit tek tıklamalı taramayı takdir edecektir.

Reg Organizer indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı