Converter

Reezaa MP3 Converter indir

Hemen İndir

Reezaa MP3 Converter MP3 Dönüştürücü Program indir MP3 Converter kolay kullanımlı tüm etmektir MP3 Converter . MP3 Converter indirin sonra video dosyaları veya ses dosyaları olursa olsun MP3 formatına dönüştürebilirsiniz. MP3 Converter WAV, WMA, AVI, WMV, MOV, 3GP, MP4, FLV, VOB, DAT, MPEG destekler…

eezaa MP3 Converter , ortak ses ve video formatlarını MP3’e dönüştürmek için geliştirilmiş güçlü bir Windows aracıdır.

Desteklenen formatların büyük bir kısmı da, uygulama sadece MP3 formatıyla değil, aynı zamanda AVI, WMV, MOV, 3GP, MP4, FLV, RM, RMVB, VOB, DAT, MPEG ile de çalışabileceğinden, , WAV, WMA, ASF, RA ve tüm VCD ve DVD formatları.

Hem yeni başlayanlar hem de daha deneyimli olanların doğrudan ana pencereden her özellikten en iyi şekilde yararlanmasına izin verdiği için profesyonel ancak çok kullanıcı dostu GUI de bu uygulamada önemli bir rol oynar.

Bu nedenle Reezaa MP3 Converter, önemli yapılandırılabilir parametreleri doğrudan ana pencerede, dosya sırasının ve dönüştürme görevinin genel ilerlemesi ile güncel tutan ilerleme çubuğunun yanında görüntüler.

AAC, MP3, WAV, OGG, WMA, FLAC veya AMR olabilen çıkış formatının yanı sıra bit hızı, hız, ses kanalı ve çıkış klasörünü de yapılandırmanıza izin verilir.

Toplu dönüştürme elbette desteklenir ve böylece işlenecek dosyaları hızlı bir şekilde seçmek için sürükleyip bırakın.

Reezaa MP3 Converter piyasadaki tüm Windows lezzetlerinde sorunsuz çalışır ve dönüştürme işi sırasında sistemi yavaşlatmaz.

Reezaa MP3 Converter indir

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu