Aksiyon

Red Faction: Armageddon indir Tek Link – Full Türkçe

Hemen İndir

Red Faction: Armageddon Türkçe PC Oyunu indir Kırmızı hizip direnişinden yarım yüzyıl sonra ve Çapulcu müttefikleri Mars’ı acımasız Dünya Savunma Gücü’nden kurtardı, Mars’a uyum yine tehdit edildi, ancak bu kez ölümcül bir güç gizemle kaplandı.
Mars’a Dünya benzeri havasını ve havasını besleyen büyük Terraformer yok edildiğinde, atmosfer kaosa, süper kasırgalara ve yıldırım fırtınalarına yol açar. Hayatta kalmak için, Kolonistler yeraltı madenlerine kaçar ve yaşanabilir mağaralar ağı oluştururlar.
Beş yıl sonra, Mars Devrimi kahramanları Alec Mason ve Samanya’nın torunu Darius Mason, Colonist etkinliğinin yeraltı merkezi Bastion’dan kazançlı bir iş yürütüyor. Madencilik, atma, paralı askerlik işi – iş tehlikeli ise, Darius sizin erkeğinizdir. Darius ve yerleşim birimleri arasında mal işleten kaçakçılar gibi müteahhitlerin yanı sıra, az sayıda aklı başında insan kaçıyor.
Darius, eski bir Çapulcu tapınağında gizemli bir şaftın yeniden açılması için kandırıldığında, uzun uyuyan bir kötülük bırakır ve Armageddon’u Mars’ta serbest bırakır. Sömürgeci ve Çapulcu yerleşimleri parçalanırken, sadece Darius ve Kırmızı Grup insanlığı kurtarabilir. Savaş onları fırtınaya maruz kalmış gezegene – ve onun altında – konuşulamaz tehdidin merkezine götürecek.

Red Faction: Armageddon indir Tek Link - Full Türkçe

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı