Dosya Kurtarma

Recovery Mechanic indir

Hemen İndir

Recovery Mechanic Dosya kurtarma programı indir, Bilgisayarınız veri kaybıyla karşılaştığında, bu, belgelerinizin bazılarının gerçekten yanlış yerleştirildiği anlamına gelmez, bunun yerine bilgisayarınızın konumunu doğru bulamadığı anlamına gelir.

Bu durum, virüs enfeksiyonu, güç dalgalanması, hatalı oyun veya yazılım kurulumu ve diğer bölümler, FAT veya önyükleme sektörlerini etkileyebilecek her şey gibi çeşitli nedenlere sahip olabilir.

Verilerinizi almak için, sabit disk mekaniği gibi dosya sistemini yeniden yapılandırabilen özel uygulamalara güvenmeniz gerekir.

GUI (grafik kullanıcı arayüzü) son derece sezgisel ve kullanıcı dostudur, ancak uygulama acemi kullanıcılar tarafından kullanılmamalıdır, çünkü bilgisayar sorunlarını çözme girişimlerinde çok fazla hasara neden olabilirler.

Hangi adımların daha fazla atılması gerektiğini bilmek için, kesin doğasını tanımlamak için sorunu teşhis ederek başlamalısınız. Alternatif olarak, sorunun HDD’nin elektronik bileşenlerinden kaynaklanıp kaynaklanmadığını belirlemek istiyorsanız IDE Yardımcı Programları işlevi kullanılabilir.

Sabit Disk Mekaniği, sorunu düzeltmeyi başaramadığını varsayarak, uygulama tarafından gerçekleştirilen herhangi bir eylemi geri almak için kullanılabilecek kurtarma disketleri oluşturmanıza olanak tanır.

Birçok işlevine rağmen, Sabit Sürücü Mekaniği büyük bir dezavantajla birlikte gelir: bilgisayarı önyüklemek için kurulum dosyalarını bir diskete kopyalamanız gerekir; Öte yandan, bu tür diskler kullanılmıyor ve birçok bilgisayarda bunlar için yuva bile yok.

Recovery Mechanic indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı