Converter

reaConverter Pro indir

Hemen İndir

reaConverter Pro Dönüştürücü Program indir Arayüz, kullanıcıların görüntülerini kolayca bulabilmeleri için tipik bir Windows Gezgini penceresini taklit eder. Birçok görüntü formatıyla uyumluluğunun yanı sıra, ReaConverter bir komut satırı aracıyla birlikte gelir, böylece kullanıcılar görüntülerini bir konsol modu aracılığıyla işleyebilir.

ReaConverter , görüntü dosyalarını kolayca dönüştürmenize ve yeniden boyutlandırma gibi diğer işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmış bir uygulamadır.

Programın arayüzü sade ve basittir. Resimleri bulmak ve bunlara erişmek için Explorer tabanlı mizanpajı kullanabilirsiniz. Toplu işleme desteklenir.

Böylece görüntüleri yeniden boyutlandırabilir, döndürebilir, aynalayabilir ve kırpabilir, kenarlıklar ve gölgeler ekleyebilir, gürültüyü kaldırabilir ve siyah beyaza dönüştürebilirsiniz.

Ancak filtreler (bulanıklaştırma, keskinleştirme) uygulayabilir, filigran ekleyebilir ve efektler uygulayabilirsiniz (örn. Sprey, bölünmüş bulanıklık, kenar yumuşatma, büküm, fayans, dalgalanma).

Ayrıca, format ayarlarını (örn. Kalite, renk modeli, animasyon gecikme süresi, sıkıştırma seviyesi) ve ek seçenekleri (örneğin, her çok sayfalı dosyayı diğerine dönüştürün, çıktı renk çözünürlüğü için orijinal dosyanın değerlerini kullanın, alfa kanalını kopyalayın) orijinal dosya).

Buna ek olarak, resimleri önizleyebilir, yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilir, eylem setini kaydedebilir, bir zamanlayıcı çalıştırabilir, ReaConverter’ı içerik menüsüne entegre edebilir, şeffaflık rengini ayarlayabilir, arayüz dilini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kullanımı kolay uygulama, orta ila yüksek miktarda sistem kaynağı üzerinde çalışır, anlık görüntüler içeren kapsamlı bir yardım dosyası içerir ve çok iyi bir yanıt süresine sahiptir. Testlerimiz sırasında herhangi bir sorunla karşılaşmadık, çünkü ReaConverter donmadı, çökmedi veya hatalar çıkmadı. Bu aracı tüm kullanıcılara tavsiye ediyoruz.

reaConverter Pro indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı