Arcade

Rayman Raving Rabbids Full indir Tek Link – PC Oyunu

Hemen İndir

Rayman Raving Rabbids Full indir Tek Link - PC Oyunu

Rayman Raving Rabbids Full indir Tek Link – PC Oyunu Çılgın kontrolsüz tavşan sürüleri, Rayman’ı köleleştirerek ve onu “gladyatör” tarzı denemelere katılmaya zorlayarak istila etti. Bu öfkeli düşmanları eğlendirerek ve onları alt ederek Rayman’ın özgürlüğünü geri kazanmasına yardım edin. Akla gelebilecek en komik dövüş hareketlerini kullanın. Hayvanlar üzerinde yarışlar yapın, arenada savaşın, tavşanları dans hareketlerinizle büyütün, inekleri, süt domuzlarını fırlatın ya da dalgıç atış çılgınlığına katılın! Eğlence olanakları sonsuzdur.

Benzersiz Stilize Dünyalarda 70’den Fazla Deneme – Tavşanları eğlendirerek denemeleri geçin ve yeni dünyaların ve Rayman’ın hücresi için kostümler, müzik ve eşyalar gibi birçok koleksiyonun kilidini açın.
Histerik Dövüş Hareketlerinin Yükleri – Hayvanlar üzerinde yarış yapın, arenada dövüşün, dans edin veya tuvalet pistonu atma eylemine katılın!
Arkadaşlarla parti yapın – Çılgın ve ilginç çok oyunculu denemelerde 4 oyuncuya kadar çılgın rekabeti yaşayın.
Etkileyici Giyin – Punk, pop, rock veya hip hop oynayın ve tavşanları eğlendirmek için eğlenceli dans hareketlerinizi kullanın; onları ritminize göre hareket ettirin ve ek kılıklar toplayın. Giderek daha popüler olun ve ek öğelerin kilidini açın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı