Bakım - Temizlik

Raxco PerfectRegistry indir

Hemen İndir

Raxco PerfectRegistry Kayıt defteri temizleme programı indir, Kayıt defteri hatalarını tarayın ve düzeltin, tarama işlemini özelleştirin, kayıt defteri verilerini yedekleyin, kayıt defteri girişlerinin taranmasını önleyin, otomatik tarama görevlerini zamanlayın ve kayıt defterini birleştirin

PerfectRegistry indir, ilk kez çalıştırdığınızda tarama işlemini otomatik olarak başlatır. Görevin sonunda, tespit edilen toplam hata sayısı ve her hata kategorisi, yani sistem (ör. Uygulama yolu, yazı tipleri, yardım dosyaları, paylaşılan dosyalar, COM ve ActiveX ActiveX ve COM öğeleri hakkında ayrıntılı bilgileri kontrol edebilirsiniz. , dosya türleri, kullanıcı ör. geçmiş listeleri, kısayollar, sesler ve başlatma ve kaldırma örn. Başlat menüsü, program ekleme kaldırma hataları.

PerfectRegistry, kayıt defterini birleştirerek sisteminizin performansını optimize etme imkanı sunar. İşlemin sonunda değişiklikleri uygulamak için bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir. Dahası, kayıt defteri verilerini de yedekleyebilir, böylece sistem hatalarıyla karşılaşmanız durumunda hızlı bir şekilde geri yükleyebilirsiniz.

Raxco PerfectRegistry indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı