Converter

Prism Video File Converter Plus indir

Hemen İndir

Prism Video File Converter Plus Video Dönüştürücü Yazılımı indir, Dijital video harika bir şey. Çok sayıda farklı dosya formatıyla, medya yürütücünüzle çalışmayan veya amaçlarınız için uygun olmayan bir dosya biçiminde çalışacaksınız. Neyse ki, dijital videoyu bir formattan diğerine dönüştüren birçok program var. Prism Video File Converter Free, çeşitli popüler formatlar arasında video dönüştürmenizi sağlayan kullanımı kolay bir programdır. Kurduğu diğer şeyler için deli değildik, ancak programın kendisi bir kazanandı.

Prism Video File Converter Free anlamaya hiç sorun yoktu çekici, sezgisel bir arayüze sahiptir. Üst kısımdaki düğmeler programın özelliklerine erişim sağlar. Bir videoyu veya video yığınını dönüştürmek, istediğiniz dosyalara gitmek, dönüştürülecek dosyalar listesine eklemek ve istenen çıktı biçimini seçmek kadar basittir. MPEG, AVI, WMV, MOV ve MP4 gibi 13 farklı format arasından seçim yapabilirsiniz. Bir videonun ses parçasını kaydetmek istiyorsanız, bunu bir MP3 veya WAV dosyasına dönüştürerek yapabilirsiniz.

Çeşitli farklı dosyaları başka biçimlere dönüştürmeyi denedik ve hiçbirinde sorun yaşamadık. Tek sorunumuz, Prism Video File Converter Free’yi kurduktan sonra Başlat menümüzde gösterilen önemsizdi. Video ile İlgili Programlar adlı bir klasörde 6 başka program indirmek için bağlantılar ve NCH Software Suite adlı bir klasörde 17 dosya daha vardı. Programlar istemediğimiz şeyleri yüklediğinde sevmiyoruz, ancak bu Prism Video File Converter Free hakkında tek gerçek şikayetimiz. Video dönüştürme için basit ve etkili bir araç olduğunu gördük ve tavsiye ediyoruz.

Prism Video File Converter Plus indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı