Overclock

Prime95 indir

Hemen İndir

Prime95 Overclock Programı indir Overclockçular ve sistem kararlılığı denetleyicileri için kullanışlı bir araç olan Prime95’i indirin Prime95, CPU ve RAM’de maksimum stres testine izin veren “İşkence Testi” adlı bir özelliğe sahiptir. Stres testinin bellek, işlemci veya her ikisinin bir dengesine odaklanmasını sağlayan birkaç seçenek vardır.

Genellikle bir overclock kararlı değilse Prime95 birkaç dakika içinde bir hata algılar, ancak birçok insan uzun süreli stabilite sağlamak için sistemin bir gecede “yanmasına” izin verir. FPrime95 Mersenne Prime numaralarını bulmanızı sağlayan küçük ve kullanımı kolay bir uygulamadır. Mersenne sayıları ya bir faktör bularak ya da bir Lucas-Lehmer öncelik testi ile bileşik (asal değil) olarak ispatlanabilir.

Asal sayılar uzun zamandır büyülenmiş amatör ve profesyonel matematikçilere sahiptir. Tek bölenleri bir ve kendiyse, birden büyük bir tam sayıya asal sayı denir. İlk asal sayılar 2, 3, 5, 7, 11 vb .’dir. Örneğin, 10 sayısı asal değildir, çünkü 2 ve 5 ile bölünebilir.Bir Mersenne üssü 2P-1 formunun bir başlangıcıdır. İlk Mersenne primerleri 3, 7, 31, 127 vb. Dir. Bilinen sadece 40 Mersenne primeri vardır.

Bu programı kullanmanın iki yolu vardır. Otomatik yol, yapmak ve sonuçlarınızı bildirmek için iş almak için PrimeNet sunucusu olarak adlandırdığımız merkezi bir sunucu kullanır. AOL, CompuServe ve çevirmeli ISS kullanıcıları dahil olmak üzere İnternet erişimi olan herkes bu yöntemi kullanmalıdır. İnternet ile kalıcı bir bağlantıya ihtiyacınız yoktur. İkinci yöntem manuel yöntemdir. Biraz daha fazla çalışma ve izleme gerektirir. İnternet erişimi olmayan veya otomatik yöntemin çalışmasını engelleyen bir tür güvenlik duvarı sorunu olan bilgisayarlar için önerilir.

Prime95 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı