Police Force 1 Türkçe Full indir Tek Link – PC Oyunu Polis Gücü, daha önce hiç olmadığı gibi kanun yaptırımını deneyimleme fırsatı sunuyor! Almanya’da gelişen bir şehirde barışı koruyan bir polis olarak suçun ön cephesinde savaşın. Acil durum aramaları yoğun ve hızlı gelir ve organizasyon becerilerinizi test etmek için dinamik olarak oluşturulur. Gece ve gündüz senaryoları ve değişen hava koşullarıyla birlikte devasa bir açık dünyada şehri güvende tutmak için tek tip devriyeler gerçekleştirin.

Şehir hayatının rutini devam ederken ciddi kazalarla başa çıkın, radar hız tuzakları kurun ve araba hırsızlarını avlayın. Banka soygunlarından cinayete kadar her şeyle başa çıkma deneyimini yaşayın!

Her büyük şehirde olduğu gibi, kamu düzeni çok önemlidir ve ince mavi çizgiyi korurken, karar verme becerilerinizin barışı korumak için kritik olduğu düzensizlik salgınlarıyla başa çıkmak için çağrılacaksınız!

Polis ekibiniz kelepçeler, yüksek hızlı müdahale araçları, telsizler ve ateşli silahlar dahil olmak üzere en son modern ekipmanlarla tam donanımlıdır.

Kariyer basamaklarını tırmanırken başarılarınız terfi ile ödüllendirilecek ve sadece en iyi memurların not alacağı bir kariyer modunda özel onurlar almaya çalışacaksınız!

Şehir suçlarıyla mücadele edebilir ve kargaşanın kötü adamlarını temizleyebilir misin?