Dosya Kurtarma

PhotoRescue Pro v6.13 indir

Hemen İndir

PhotoRescue Pro v6.13 Silinen Resimleri Geri Getirme Programı indir, Toplam alan, sektörler, silindirler, sektör başına bayt ve silindir başına parça gibi derinlemesine bilgilere ek olarak, adlar, etiketler ve dosya sistemleri üzerinde çalıştıktan sonra analiz edilmeyi bekleyen cihazın sürücü harfini seçerek başlayabilirsiniz.

Tarama işlemi daha sonra otomatik olarak başlar ve tanımlanan her fotoğrafın oluşturulma tarihi ve son erişimi ile birlikte adı ve boyutu gösterir. Büyük miktarda veriyle uğraşırken bir arama işlevi kullanmak, görüntüleri varsayılan görüntüleyicide açmaya çalışmak ve bunları oluşturma, değiştirme veya erişim türüne veya tarihine göre sıralamak mümkündür.

PhotoRescue Pro, RAW görüntüler, Özlü Çizim dosyaları, EPS biçimli öğeler ve ARW gibi aranmak ve kurtarılmak istediğiniz dosya türlerini seçmenizi sağlar. Resimler dışında, araç bazı ses ve video dosyalarını da arayabilir. Sürücü sektörlerini seçilen türler için tarar ve kullanıcıların diskte kurtarılmasını istedikleri dosyaları tam olarak seçmelerini sağlar.

PhotoRescue Pro v6.13 indir

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı