Dosya Sıkıştırma

PeaZip indir

Hemen İndir

PeaZip Dosya Sıkıştırma Programı indir, PeaZip’in arayüzünün iyi tasarlanmış ve kullanıcı dostu olduğunu gördük. Kurulduktan sonra, sağ fare düğmesi, temel PeaZip özellikleri eklenmiş geleneksel Explorer menüsünü getirir. Çoğu PeaZip işlemi için varsayılan ayarlar çoğu kullanıcı için yeterli olacaktır. Menüyü çağırmaya ek olarak, dosyaları arşivlemek için PeaZip masaüstü simgesinin üzerine sürükleyebilir veya açmak için bir arşivi simgenin üzerine sürükleyebilirsiniz.
PeaZip indir Şifreleme eklemek ve sıkıştırma formüllerini optimize etmek de dahil olmak üzere, bir arşivleme yardımcı programıyla gerçekleştirmek istediğiniz hemen hemen her işi yapmak için seçenekler seçilebilir.

Operasyonda PeaZip, en son WinZIP versiyonundan belirgin şekilde daha hızlı veya daha yavaş değildi, ancak PeaZip, RAR dosyalarıyla çalışmayan hardcore olmayan kullanıcılar için ücretsiz ve kullanımı daha kolay. Birçok Windows kullanıcısı gibi, birkaç sıkıştırma aracımız var ve basitliği ve sağduyu varsayılanları için PeaZip’e geri döndüğümüzü tespit ettik. Herhangi bir Windows sistemine faydalı bir ek.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı